Kayıtlarımız Devam Ediyor..
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Beyaz Zambak Anaokulları Gökmeydan

Previous
Next

Değerli Velilerimiz;
"Geleceğiniz Bizimle Güvende" Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda Eskişehir Beyaz Zambak Anaokulu Gökmeydan Şubemiz 36-72 Ay Arası Çocuklara Yönelik Olarak Onların Rahat Ve Güvenli Bir Ortamda Sağlıklı Bir Eğitim Alabilmesi İçin Düzenlenmiş Özel Bir Yapıya Sahiptir.
Kurumumuz,2014 Yılında Okul Öncesi Eğitim Sahasında Hizmet Vermeye Başlamıştır. Profesyonelce Çalışan Ekibimiz Kısa Sürede Alanında Kendini İspatlayarak Halkımızın Güven Ve Sevgisini Kazanmıştır.
Günümüze Kadar Eğitim Kalitesinden Taviz Vermeyerek Yıldan Yıla Güçlenen Kurumumuz Çağımızın İhtiyaç Duyduğu Nitelikli İnsanları, Milli Ve Manevi Değerleri Gözeterek Yetiştirmeyi Gaye Edinmiştir. Öğrencilerine Milli Değerleri Kazandırmanın Yanı Sıra, Evrensel İlkeleri Bilen, Kendine Güvenen, Analitik Düşünebilen, Yabancı Dil Bilen Ve Gelişen Teknolojiyi Kullanabilen Bir Nesil Yetiştirmeyi Hedeflemiştir...

Misyonumuz

Yaşam boyu öğrenen, sorumluluk sahibi, hayal gücünü kullanabilen, meraklı ve araştırmayı seven, sağlam karakterli, sosyal ve iletişim becerileri yüksek, bilgiyi ve teknolojiyi kullanabilen ahlaki ve estetik değerlere sahip, kendi diline hakim olmanın yanında yeni diller öğrenen, geçmiş ile gelecek arasında köprü olan bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Misyon ve değer yargılarımıza uygun, yaşayarak ve yaparak öğrenilenlerin hayata geçirildiği, geleceğe tasarlandığı, en iyi değerler eğitiminin verildiği, bulunduğu bölgeye değer katan, teknoloji ve bilimin içinde olduğu bir eğitim kurumu olmaktır.

Eğitim Kadromuz

Alanında Uzman Kişilerden Oluşan Kadromuz Çocuklarımızın Her Türlü Eğitim Sürecini Desteklemektedir. Bütün Sınıflarımızda Bir Okul Öncesi Öğretmeni Bir De Değerler Eğitimi Öğretmeni Olmak Üzere İki Öğretmen Eğitim Vermektedir , Ayrıca Rehber Öğretmenimiz Kadromuzda Yer Almaktadır.

İngilizce Hedeflerimiz;
Çocukları ‘Yabancı’ Değil ‘Yeni’ Bir Dil İle Tanıştırmak Ve Sevdirmek , Yeni Bir Dilin Kazanımında Sağlam Bir Alt Yapı Oluşturup Uzun Süreli Ve Kalıcı Kılmak, Bu Süreçte Tüm Duyuların Aktif Olarak Kullanılmasını Sağlamak.

Beslenme

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile çocuklarımızın büyümelerini ve beslenmelerini desteklemekteyiz. Mutfağımıza giren bütün malzemelerin taze, organik ve mevsimine uygun olup hijyenik ortamda hazırlanmasına ve içeriğinde katkı maddesi bulunmamasına azami derecede özen gösteriyoruz. Kullanılan tüm etler sertifikalı tesislerde kendi gözetimimizde İslami şartlara uygun olarak kesilmekte ve kendi kontrolümüzde işlenmektedir.

Eğitim Programlarımız

Türkçe dil etkinlikleri
Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları
Matematik çalışmaları – Fen ve Doğa etkinlikleri – Satranç – At biniciliği
Sanatsal etkinlikler – Yaz okulu etkinliği
Dramatik etkinlikler
Grup ve serbest oyun etkinlikleri – Bahçe oyunları
Ebru – Seramik çalışmaları
Sosyal ve kültürel geziler

Resim Galerisi

Yorumlarınız

Beyaz Zambak Anaokulları Gökmeydan Şubesi

Sosyal Medya Hesaplarımızdan

Gökmeydan Şubemiz